НЕЗВИЧАЙНІ ЕКЗОТИЧНІ РОСЛИНИ

опубліковано 11 жовт. 2012 р., 04:11 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 бер. 2019 р., 05:37 ]

Виставка незвичайних екзотичних рослин 2012

4 - 7 жовтня 2012 року  у Київському міському Будинку природи відбулася виставка незвичайних екзотичних рослин. Співорганізатор виставки - Ботанічний сад ім. акад. Фоміна Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Українська академія флористики Наталії Агеєвої.

Родзинкою цієї виставки були «квітучі камені». Так у народі називають літопси, які своїм виглядом справді дуже схожі на зелені, сірі, білі, рожеві, коричневі камінці. У природі вони ростуть в посушливих місцях  на півдні Африки і так маскуються під неживу природу, аби їх не з’їли тварини та не спалило сонце. Зате один раз у рік «камінь» вибухає цілим букетом яскравих квіток. Ось саме таке диво змогли побачити відвідувачі виставки. 

Нікого не залишили байдужими й  рослини-хижаки, які живляться комахами, екзоти, що ростуть без коріння та приваптна колекція екзотичних равликів.

Усього в експозиції Будинку природи було представлено понад 1000 рослин на різні смаки, вподобання й умови вирощування.

Протягом роботи виставки досвідчені квітникарі-любителі й фахівці ботанічного саду надавали безкоштовні консультації з придбання, вирощування й розмноження екзотичних рослин у домашніх умовах.