ПОДАРУЙ КОХАНІЙ РАДІСТЬ!

опубліковано 5 лют. 2013 р., 06:44 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 бер. 2019 р., 05:36 ]

ПОДАРУЙ КОХАНІЙ РАДІСТЬ!


До Дня святого Валентина 14 – 17 лютого у Київському міському Будинку природи (вул..Рогнідинська,3)  відбулася виставка фіалок «Подаруй коханій радість». Протягом чотирьох днів колекціонери і селекціонери найпопулярнішої кімнатної рослини представляли сотні сортів квітучих рослин різних кольорів, розмірів та форм. Від першого до останнього дня роботи експозиції заплановано насичену програму:

У День святого Валентина (14 лютого) всі подружні чи просто закохані пари (не залежно від віку), котрі відвідали виставку, отримали у подарунок листочки фіалок,  з яких вони зможуть виростити красиві квітучі рослини, що стануть їхнім щасливим талісманом. Кімнатна фіалка (сенполія) – багаторічна рослина, котра живе  до 70 років. Колекціонери намагатимуться підібрати у подарунок листочки сортів фіалок з романтичними назвами.

15-17 лютого через кожні півтори години на виставці серед відвідувачів  проводилась вікторина.

В суботу, 16 лютого о 16:00 відбулвся майстер-класс:   «Пересаджування та омолодження старих розеток фіалок". Листя з рослин, які використовувалися  на мастер-класі, були роздані присутнім.

Тел. для довідок: 234-45-47

Адреса виставки: Київ, вул. Рогнідинська,3 (біля ст. метро «Палац спорту») Київський міський Будинок природи.

Comments