Виставка фіалок 11-14 лютого "Фіалки на Рогнідинській"

опубліковано 10 лют. 2016 р., 04:06 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 бер. 2019 р., 05:26 ]
Запрошуємо відвідати виставку «Фіалки на Рогнідинській» до Дня закоханих, що проходить в Київському міському Будинку природи. Ця виставка відбувається у святкові романтичні дні, тому ми забажали зробити її більш цікавою. Отож крім традиційних фіалочок, які радо зустрінуть відвідувачів, ми запропонуємо додаткову програму, яка пов’язана з гармонією у стосунках.Впродовж виставки буде працювати професійний астролог Валентина Барило, яка допоможе скласти персональний гороскоп, з якого можна дізнатись на яку саме сферу життєдіяльності може повпливати фіалка та її колір, підкаже в якому місці у квартирі краще її розмістити, щоб посилити цей ефект, надасть рекомендації по налагодженню гармонійних стосунків. 

13 та 14 лютого художник та консультант по арт-терапії Людмила Барановська буде проводити заняття за різноманітними програмами, в тому числі по сприйняттю себе в просторі сімейних відносин і знайти порозуміння у своїх почуттях.  

14 лютого кожна закохана пара, яка відвідає нашу виставку, отрамає у подарунок пару листочків фіалочки для самостійного вирощування, щоб мати рослину-пам"ятку про ці чудові романтичні дні.

Одночасно з виставкою фіалок ви зможете ознайомитись з колекцією живих акваріумних рослин та риб Будинка природи, а також виставкою флористики.

Адреса: вул.Рогнідинська,3  (станція метро «Палац Спорту»)

Виставка працює з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.

Вартість вхідних квитків:

- повний - 15грн.

- пільговий для школярів, студентів, пенсіонерів - 7грн

Comments