ВИСТАВКА КІМНАТНИХ ФІАЛОК ТА ЇХНІХ РОДИЧІВ

опубліковано 18 жовт. 2012 р., 13:59 Адміністратор сайту   [ оновлено 6 бер. 2019 р., 05:37 ]

ВИСТАВКА КІМНАТНИХ ФІАЛОК  ТА ЇХНІХ РОДИЧІВ У КИЇВСЬКОМУ БУДИНКУ ПРИРОДИ

11-14 жовтня  2012 р. з 11:00 до 18:00 у Київському міському Будинку природи (вул. Рогнідинська,3) відбулася виставка кімнатних фіалок та їхніх родичів – рослин родини геснерієвих. Усього на виставці було представлено близько 300 сортів квітучих рослин. Родзинкою цієї виставки стали нові сорти  колумнеї. Поки що маловідомої в нас, але дуже красивої кімнатної рослини родини геснерієвих. Її можна вирощувати в домашніх умовах, однак  вона не продається в квіткових магазинах і поширюється виключно між колекціонерами.

Не залежно від того, чи фахівець ви, чи квітникар-любитель, чи випадковий відвідувач цієї виставки, кожен міг поспілкуватися з колекціонерами та селекціонерами, одержати консультації з питань придбання, вирощування, розмножування рослин родини геснерієвих, а також висловити свої  особисті враження про новинки, як і про всю експозицію в цілому,  у книзі відгуків.

Одночасно, в залі були представлені  картини з риб’ячих кісточок, роботи майстра декоративно-прикладного мистецтва Олени Журавської.